Dajemy nowe życie

deskom przesiąkniętym historią

Sprzedaż starego drewna

Miłośników starego drewna bez wątpienia uwiedzie nasza oferta desek, mozaik, płyt i paneli ze świerka, sosny, jodły, olchy.

Prowadzimy sprzedaż starego drewna o autentycznym, rustykalnym wyglądzie. Jego niezrównana struktura nada Twoim wnętrzom wyjątkową atmosferę, ciepło, a także jakość popartą staranną selekcją.

Od lat zajmujemy się skupem oraz sprzedażą starych desek i drewna. Nadajemy temu szlachetnemu surowcowi drugie życie. Stare drewno zajmuje ważne miejsce w nowoczesnym budownictwie i aranżacji wnętrz. Doskonale odnajduje się zarówno w klasycznej, jak i modernistycznej stylistyce budynku.

Szczególny urok starego drewna nigdy nie wychodzi z mody. Zapewnia naturalną atmosferę, która budzi uczucie ciepła i komfortu.

Poszukujesz solidnego materiału, który będzie Ci służył przez długie lata? Stare drewno to idealny wybór dla wszystkich, którzy poszukują jakości, odporności na niekorzystne warunki i piękna czerpanego prosto z natury.

 

Antik Holz - producent i hurtowa sprzedaż starego drewna

W handlu starym drewnem specjalizujemy się od około 10 lat. Jesteśmy największą firmą w Polsce, która zajmuje się pozyskiwaniem starego drewna i nadawaniem mu drugiego życia.

Nasze produkty są skierowane głównie do tych specjalistów w branży, którzy potrzebują materiałów najwyższej jakości, niepowtarzalnych i jedynych w swym rodzaju.

Nasze produkty wykonane są z drewna pochodzącego tylko z Polski. Sukcesywnie skupujemy stare deski i stare drewno, wykonujemy rozbiórki starych konstrukcji drewnianych. Następnie nadajemy pozyskanemu surowcowi nowe znaczenie.

Każdy z naszych produktów  jest świadkiem osobnej historii, która czyni go zupełnie wyjątkowym w swojej formie, strukturze i kolorze.

Staranna selekcja skupowanego drewna oraz profesjonalna obróbka gwarantuje najwyższą jakość - bez szkodników, nieskalaną chemikaliami.

Antik Holz, godny zaufania i sprawdzony na arenie międzynarodowej partner, nieustannie się rozwija. Procesy produkcyjne oraz zaplecze mechaniczne są wciąż modernizowane i poddawane ciągłej kontroli tak, by otrzymywany produkt był jak najlepszej jakości i odpowiadał wysokim standardom, jakich oczekują nasi klienci.

Gdzie jesteśmy?

OFFICE AND SHOWROOM:

Antik Holz
st. Zamkowa 21
26-260 Fałków, Poland/Polen

E-mail: info@antikholzprofis.com

 

Porozmawiajmy

GERMAN 
+48 668 082 514

ENGLISH 
+48 781 50 70 50

POLISH 
+48 44 787 36 21

GERMAN 
+48 690 99 00 04

ITALIAN 
+48 730 070 080

 

Antikholz Image Film

 

 

Napisz do nas

wyślij

ANTIK - HOLZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul Urzędnicza 24, Kostomłoty Drugie, 26-085 Miedziana Góra

Otrzymaliśmy wsparcie na podstawie umowy o dofinansowanie projektu nr POPW.01.05.00-26-0012/20-00
w ramach działania 1.5 Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
Kwota dofinansowania 131.208,00

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.