Informacje ogólne

Pracujemy na surowcu jodłowym, sosnowym i ze świerka. Każdy produkt  jest dostępny w 3 podstawowych kolorach: jasnobrązowym, brązowym i szarym. Podane przy opisie produktów wymiary są orientacyjne, gdyż towar przygotowujemy wedle życzenia klienta.

Panel ścienny drewniany 3 D


Rodzaj drewna: sosna / jodła / świerk

Kolor: mix color (brąz/ jasny brąz /siwy)

grubość: 8-15mm mix

szerokość: 6/8/10/12/14 /16cm,

długośc: 1.20 m, oraz 70 cm + 50 cm / 80 cm + 40 cm / 60 cm + 60 cm = 120 cm
Zawartość opakowania 0,8 m2

Powierzchnia : szczotkowana
Suszona komorowo

ZADAJ PYTANIE O PRODUKT
token

Panele 3D ze starego drewna

Panele 3D stały się bardzo popularne przez w pełni ekologiczny proces produkcji wysokogatunkowego drewna, a także ogromną precyzją i jakością. Panele 3D ze starego drewna, posiadają unikatową fakturę i indywidualny wzór. Cechuje je duża prostota i nawiązanie do minimalistycznych pomieszczeń.

Drewno jest na tyle uniwersalnym materiałem, że sprawdzi się w dosłownie każdym pomieszczeniu. Sprzedaż paneli 3D ze starego drewna nastawiona jest przede wszystkim na zadowolenie Klienta. Dlatego nasze usługi posiadają wyjątkową ofertę, do której należą wysokiej jakości panele 3D ze starego drewna.

Wykorzystane do ich produkcji drewno po obróbce posiada specyficzne właściwości. Każdy model ma inną strukturę, kolorystykę oraz kształt, przez co są coraz bardziej unikatowe i pożądane.

Stare deski na ścianę

Stare deski na ścianę zostały wyselekcjonowane w sposób szczególny. Dość trudno uzyskać jednolity kolor drewna, ze względu na wykorzystanie drewna o różnej długości, grubości czy szerokości.

Sprzedaż starych desek na ścianę obejmuje panele 3D, które wykorzystać można na wiele sposobów. Ten najnowszy trend, zyskuje coraz większą popularność wśród projektantów wnętrz i mecenasów sztuki. Wykorzystanie ich w stylu rustykalnym stanie się najlepszym rozwiązaniem.

ANTIK - HOLZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul Urzędnicza 24, Kostomłoty Drugie, 26-085 Miedziana Góra

Otrzymaliśmy wsparcie na podstawie umowy o dofinansowanie projektu nr POPW.01.05.00-26-0012/20-00
w ramach działania 1.5 Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
Kwota dofinansowania 131.208,00

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.