Stare drewno pełne harmonii

Stare drewno — modne dodatki

W dzisiejszych czasach ludzie bardziej zwracają uwagę na ekologię. To sprawia, że zależy nam, aby materiały użyte w naszych wnętrzach były naturalne i wysokiej jakości.

W dobie nowoczesnych technologii istnieje mnóstwo sposobów na wykorzystanie starego drewna do powstania funkcjonalnych i estetycznych dodatków do mieszkań. Sprawdź propozycję akcesoriów z drewna, które możesz wykonać samodzielnie - przy użyciu naszych produktów.

  • Wieszak ze starej deski

Wieszak z deski z bala ze starego drewna to świetny i funkcjonalny element wyposażenia wnętrza. Możesz zamówić u nas deski z odzysku na indywidualne zamówienie i wykorzystać je na wieszak.

Wieszak stanie się przepiękną ozdobą wnętrza zarówno tego w stylu rustykalnym, jak i nowoczesnym.

  • Półki ze starego drewna

Ręcznie wykonane półki ze starego drewna to unikatowy element wnętrz. Dojrzewający przez kilkadziesiąt lat surowiec wyróżnia się niepowtarzalnym designem i w tym tkwi piękno i urok starych desek olchowych. Drewno od Antikholz nie posiada śladów po gwoździach czy sękach. Usuwamy je własnoręcznie, tak aby nasi Klienci od razu mogli poddać nasze stare deski dalszej obróbce.

Dzięki Antikholz stworzysz dla Państwa półki dekoracyjne, które pozwolą zmienić wystrój pomieszczeń, a co najważniejsze wpiszą się w aktualne trendy.

  • Stare drewno na ścianie

Stare deski sztorcowane wykorzystane na ścianie spełniają wiele ważnych ról w pomieszczeniu. Oprócz niesamowitej dekoracji są w stanie sprawić, że wprowadzisz we wnętrzach przytulności. W naszej firmie macie pewność, że stworzymy dla Państwa unikatowy element, odporny na działanie szkodników. Oferujemy przede wszystkim panele 3D, które mogą przybierać dowolny kształt, a także kolor. Zamontowane obok siebie tworzą oryginalną dekorację ścienną.

  • Ramki ze starego drewna

Jeżeli interesujesz się fotografią, powinieneś zadbać o miejsce na ekspozycje swoich prac. Ramy ze starego drewna wykonujemy na zamówienie z różnych gatunków drewna jak na przykład: świerka, sosny, jodły i olchy. Naturalnie postarzone posiada niezwykłą estetykę, a co najważniejsze, nadaje wyjątkowości każdemu wnętrzu. Ramka z drewna z odzysku emanuje wiejskim i rustykalnym stylem, gwarantując przepiękny wystrój wnętrza.

  • Lustro stare drewno

Przepiękna drewniana rama zainstalowana wokół lustra wprowadzi do pomieszczenia nutę klasycznego stylu. Drewno starannie wyselekcjonowane przez naszych pracowników przez lata dojrzewało w magazynach po specjalnej obróbce. Teraz - może zagościć w Twoim domu. Bez względu na to, jaki rodzaj drewna wybierzecie, naturalny surowiec ożywi wasze wnętrze.

Stare belki drewniane od Antikholz

Szukając inspiracji na wykorzystanie starego drewna we wnętrzach zapraszamy do zakładki “Galeria”, w której znajdziecie nasze realizację, ale także pomysły na wykorzystanie tego materiału. Stare belki drewniane dają wiele możliwości aranżacyjnych.