01

Kim jesteśmy?

Nasza firma istnieje w różnych formach działalności od około 20 lat. W handlu starym drewnem specjalizujemy się od około 10 lat. Jesteśmy największą firmą w Polsce, która zajmuje się pozyskiwaniem starego drewna. Dajemy nowe życie deskom przesiąkniętym historią. Nasze produkty są skierowane głównie do tych specjalistów w branży, którzy potrzebują materiałów najwyższej jakości, niepowtarzalnych i jedynych w swym rodzaju. Każdy z nich jest świadkiem osobnej historii, która czyni go zupełnie wyjątkowym w swojej formie, strukturze i kolorze.

02

Jak pracujemy?

Antik Holz, godny zaufania i sprawdzony na arenie międzynarodowej partner, nieustannie się rozwija. Procesy produkcyjne oraz zaplecze mechaniczne są wciąż modernizowane i poddawane ciągłej kontroli tak, by otrzymywany produkt był jak najlepszej jakości i odpowiadał wysokim standardom, jakich oczekują nasi klienci.

03

Zalety produktów

Gwarantujemy, że używany przez nas surowiec został skontrolowany i jest wolny od toksycznych zanieczyszczeń, osadów i insektów. Surowiec pochodzi jedynie z Polski.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.