Kim jesteśmy?

Poznaj naszą firmę

Jesteśmy największym w Europie producentem i sprzedawcą drewna z odzysku. Antik Holz to godny zaufania i sprawdzony na arenie międzynarodowej partner. Od 2011 roku skupujemy, przetwarzamy i dostarczamy najwyższej jakości stare deski i drewno. W ciągu ostatnich 12 lat pozyskaliśmy, przetworzyliśmy i dostarczyliśmy blisko 5 000 000 m2 deski obiciowej oraz około 850 000 m2 płyt 3-warstwowych dla Klientów w całej Europie. Procesy produkcyjne oraz zaplecze mechaniczne są wciąż modernizowane i poddawane ciągłej kontroli tak, by otrzymywany produkt był jak najlepszej jakości i odpowiadał wysokim standardom, jakich oczekują nasi klienci.

Misja i wizja

Nowe życie starego drewna

MISJA

Będąć producentem najwyższej jakości wyrobów ze starego drewna budujemy silną markę, dla której najwyższą wartością jest jakość i unikatowość wytwarzanych prodktów.

WIZJA

Jako polska firma rodzinna chcemy być marką pierwszego wyboru w segmencie premium. Jednocześnie naszym priorytetem jest aby kreować produkty w zgodzie z naturą, wykorzystując naturalne surowce.

Historia

Ponad 25 lat doświadczenia

Historia działalności sięga roku 1998, począwszy od kilkuosobowej firmy zajmującej się stolarką okienną. W czasie ostatnich 25 lat przekształciliśmy się z małej firmy w dużego gracza na arenie międzynarodowej. Ponieważ wszystko zaczyna się od pomysłu w 2011 r. zostały pozyskane i przerobione pierwsze stare deski i tym samym powstała firma ANTIK-HOLZ. Poznaj naszą historię.

1998

Założenie firmy pod marką WITRON - stolarka okienna

2011

Przebranżowienie i utworzenie marki ANTIK-HOLZ

2011

Rozpoczęcie produkcji i eksport pierwszych desek

2015

Budowa nowego kompleksu suszarni

2015

Modernizacja 3 hal produkcyjnych do produkcji płyty

2016

Budowa hal magazynowych do składowania materiału

2016

Zakup nowoczesnych maszyn produkcyjnych

2020

Rozbudowa kolejnego magazynu do składowania drewna

2020

Uzyskanie certyfikatu FSC 100 % recycled

2023

Wdrożenie nowej gałęzi produkcji - stolarka drzwiowa

Zobacz video