Aktualności

Wyjątkowość starego drewna

Stare drewno to materiał, który posiada wyjątkową strukturę i wygląd. Unikalność tego surowca sprawia, że jego dodatek nadaje nowego charakteru wnętrzom.

Więcej

Drewno stare czy postarzane?

Przy aranżacji wnętrza trzeba stanąć przed wyborem starego drewna lub postarzanego. Sprawdź, co okaże się strzałem w dziesiątkę!

Więcej

Deska podłogowa ze starego drewna

Drewniane podłogi to bezsprzecznie ponadczasowy trend, który króluje w domach już od wielu lat. Możemy zaobserwować wiele różnych stylów, które pojawiały się i znikały, to jednak drewno liściaste wciąż jest obecne. Jednak wcale nie oznacza, że podłogi z drewna wyglądają zawsze tak samo.

Więcej

Sprzedaż drewna z odzysku

AntikHolz zajmuje się hurtową sprzedażą drewna i desek z odzysku, które poddane specjalistycznej obróbce nadają się do ponownego wykorzystania.

Więcej

Stare deski po obróbce

Właściciele drewnianych domostw, odczuwają ogromną satysfakcję z faktu, że w ich pomieszczeniach króluje jedyny w swoim rodzaju surowiec, jakim jest drewno. Lepszą wiadomość, może być tylko wykorzystania starego drewna po obróbce.

Więcej

Sprzedaż starego drewna na wymiar

Delikatnie przypalane z widocznymi sękami i pięknymi słojami stare drewno dodaje elegancji i specyficznego uroku każdej nieruchomości. Oferujemy sprzedaż starego drewna na wymiar.

Więcej

PARK MASZYNOWY

Odpowiedni park maszynowy, który od lat jest stale doskonalony, umożliwia nam oferowanie wysokiej jakości produktu oraz zapewnia precyzję wykonania każdego, najbardziej skomplikowanego zadania. Nad właściwym przygotowaniem materiału czuwa wykwalifikowana kadra specjalistów.

Więcej

Proces suszenia

Jesteśmy jedną z największych firm przetwórstwa drewna w Polsce i od lat specjalizujemy się w selekcji i profesjonalnej obróbce oryginalnego starego drewna.

Więcej

Panel ścienny drewniany 3 D Efekt

Jest to drewno starzejące się naturalnie, którego barwę i strukturę ukształtowały zmienne warunki atmosferyczne.

Więcej

ANTIK - HOLZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul Urzędnicza 24, Kostomłoty Drugie, 26-085 Miedziana Góra

Otrzymaliśmy wsparcie na podstawie umowy o dofinansowanie projektu nr POPW.01.05.00-26-0012/20-00
w ramach działania 1.5 Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
Kwota dofinansowania 131.208,00