Informacje ogólne

Pracujemy na surowcu jodłowym, sosnowym i ze świerka. Każdy produkt  jest dostępny w 3 podstawowych kolorach: jasnobrązowym, brązowym i szarym. Podane przy opisie produktów wymiary są orientacyjne, gdyż towar przygotowujemy wedle życzenia klienta.

Deska podłogowa

Opis Deski podłogowe 
Rodzaj drewna świerk, jodła, sosna
Wymiary

Długość:     2 - 5 m

Szerokość:  od 14 cm

Grubość:     od 35 mm+  

Dostępne rodzaje wykończeń

 • powierzchnia szczotkowana,
 • heblowana,
 • pióro-wpust,
 • wpust-wpust,
 • sztorcowana,
 • suszona 12% +/- 2%
ZADAJ PYTANIE O PRODUKT
token

Sprzedaż starych desek podłogowych

Deska podłogowa ze starego drewna oferowana przez naszą firmę Antikholz jest unikalnym surowcem, gotowym do zainstalowania w pomieszczeniach.

Na celowniku: naturalne i luksusowe stare deski podłogowe

Podłogi z odzyskanego drewna pochodzą z jodeł, sosen i świerków. To rzadkie, wyjątkowe elementy, wykonane wyłącznie ze starego, naturalnego drewna z indywidualną historią. Odzyskane drewno jest surowcem naturalnym i żadna ze starych desek podłogowych nie jest taka sama. Każda z nich jest niepowtarzalna w swojej okazałości i nosi na sobie swoją podróż.

Piękno niedoskonałości desek podłogowych ze starego drewna

Nasze stare deski podłogowe, a także pozostałe produkty są wykonywane z drewna z odzysku. To sztuka, której nie da się już udoskonalić. Jej piękno tkwi w strukturze naznaczonej czasem - piękno niedoskonałości.

Zachowanie naturalnego charakteru drewna to dla nas priorytet - nie zmieniamy jego wyglądu. Stare deski podłogowe dodają każdemu wnętrzu uroku i podkreślają jego estetykę. Drewno z odzysku doskonale integruje się z nowoczesnymi wnętrzami. Niezależnie od tego, który styl wybierzesz - klasyczny, rustykalny czy modernistyczny - wykorzystać je możesz wszędzie. Od apartamentów w centrum wielkiego miasta, po urocze schroniska górskie.

Wypracowane przez czas niepowtarzalne piękno desek ze starego drewna odzwierciedla charakter niepospolitych wnętrz. Są nie do podrobienia. Odnowione deski podłogowe nadają pomieszczeniom wyjątkowego ciepła i poczucia komfortu.

Dlaczego wybrać stare deski podłogowe?

 • Wyglądają o wiele lepiej niż nowe deski. Mają własną historię. Dzięki nim można także uzyskać jednocześnie luksusowy i rustykalny wygląd wnętrz.
 • Antik Holz prowadzi sprzedaż starych desek podłogowych na wymiar, wedle upodobań klientów.
 • Drewno z odzysku jest bardziej wytrzymałe. Przetrwało przez wiele lat pełniąc różne funkcje. Stabilne, mniej podatne na zmienne warunki pogodowe jak temperatura czy wilgotność.
 • Wykorzystanie starego drewna jest przyjazne dla środowiska. Nie trzeba wycinać świeżych drzew ani stosować syntetycznych substytutów szkodliwych dla natury.
 • Obecność starego drewna w pomieszczeniach uspokaja, relaksuje, buduje poczucie ciepła.

ANTIK - HOLZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul Urzędnicza 24, Kostomłoty Drugie, 26-085 Miedziana Góra

Otrzymaliśmy wsparcie na podstawie umowy o dofinansowanie projektu nr POPW.01.05.00-26-0012/20-00
w ramach działania 1.5 Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
Kwota dofinansowania 131.208,00

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.