Deska podłogowa .

Specyfikacja
Opis Deski podłogowe z oryginalną powierzchnią
Rodzaj drewna Świerk, jodła, sosna
Wymiary

Długość:     200 - 500 cm

Szerokość:  od 14 cm

Grubość:     od 35 mm+  

 

Dostępne rodzaje wykończeń

  • powierzchnia szczotkowana,
  • heblowana,
  • pióro-wpust,
  • wpust-wpust,
  • sztorcowana,
  • suszona 12% +/- 2%
zapytaj o produkt
zobacz pozostałe produkty

Dostępne warianty

Sprzedaż starych desek podłogowych

Deska podłogowa ze starego drewna oferowana przez naszą firmę Antikholz jest unikalnym surowcem, gotowym do zainstalowania w pomieszczeniach.

Na celowniku: naturalne i luksusowe stare deski podłogowe

Podłogi z odzyskanego drewna pochodzą z jodeł, sosen i świerków. To rzadkie, wyjątkowe elementy, wykonane wyłącznie ze starego, naturalnego drewna z indywidualną historią. Odzyskane drewno jest surowcem naturalnym i żadna ze starych desek podłogowych nie jest taka sama. Każda z nich jest niepowtarzalna w swojej okazałości i nosi na sobie swoją podróż.

Piękno niedoskonałości desek podłogowych ze starego drewna

Nasze stare deski podłogowe, a także pozostałe produkty są wykonywane z drewna z odzysku. To sztuka, której nie da się już udoskonalić. Jej piękno tkwi w strukturze naznaczonej czasem - piękno niedoskonałości.

Zachowanie naturalnego charakteru drewna to dla nas priorytet - nie zmieniamy jego wyglądu. Stare deski podłogowe dodają każdemu wnętrzu uroku i podkreślają jego estetykę. Drewno z odzysku doskonale integruje się z nowoczesnymi wnętrzami. Niezależnie od tego, który styl wybierzesz - klasyczny, rustykalny czy modernistyczny - wykorzystać je możesz wszędzie. Od apartamentów w centrum wielkiego miasta, po urocze schroniska górskie.

Wypracowane przez czas niepowtarzalne piękno desek ze starego drewna odzwierciedla charakter niepospolitych wnętrz. Są nie do podrobienia. Odnowione deski podłogowe nadają pomieszczeniom wyjątkowego ciepła i poczucia komfortu.

Dlaczego wybrać stare deski podłogowe?

Sprawdź pozostałe
produkty
Skontaktuj
się z nami