Galeria .

Stara deska olchowa

Stara deska olchowa

Sprzedaż starych desek olchowych

 

Stara deska olchowa pochodząca z rozbiórki stodoły, starego domu czy podłogi, jest doskonałym materiałem na meble ogrodowe. Dzięki temu, że nie ma żywicy, jak to jest w przypadku sosny, czy jodły nie musicie się martwić jej wyciekiem. Stare deski olchowe są bardzo wytrzymałe i solidne, dlatego sprawdzą się równie dobrze na ogrodzeniu. Można ją również wykorzystać na okładzinach ściennych, a także odsłoniętych wiązarach dachowych.

 

Duża dostępność tego drewna, a także jego łatwość obróbki, zmusiła nas do sprzedaży starych desek olchowych w atrakcyjnej cenie.

Olchowe meble we wnętrzach

 

Jeżeli kochacie rustykalne wnętrza, warto, jest wykorzystać starą deskę olchową na meble. Z jej pomocą możecie stworzyć przepiękne komody, stoliki kawowe czy designerskie szafki. Struktura drewna jest miękka, dlatego w przekrojach nie widać naczyń czy słojów. To ją wyróżnia od pozostałych gatunków drzew.

 

Stare deski z olchy cieszą się dość dużą popularnością ze względu na jej dostęp w różnych liniach wzorniczych, różnorodnych rozmiarach

Skontaktuj
się z nami