Informacje ogólne

Pracujemy na surowcu jodłowym, sosnowym i ze świerka. Każdy produkt  jest dostępny w 3 podstawowych kolorach: jasnobrązowym, brązowym i szarym. Podane przy opisie produktów wymiary są orientacyjne, gdyż towar przygotowujemy wedle życzenia klienta.

Deska olchowa siwa

Opis deska opalona słońcem, surowa
Rodzaj drewna olcha
Kolor siwa

Wymiary

Długość:     1 - 4 m

Szerokość:  10 – 25 cm

Grubość:    15  - 30 mm 

Dostępne rodzaje wykończeń

  • powierzchnia szczotkowana,
  • suszona 12% +/- 2%

usuwanie gwoździ za pomocą detektora lub wzrokowo

ZADAJ PYTANIE O PRODUKT
token

Sprzedaż starego drewna olchowego

W naszej ofercie zdecydowaliśmy się również na sprzedaż starego drewna olchowego. Wiemy jak wiele osób lubi tworzyć własne konstrukcje drewniane, które są nie do podrobienia, dlatego też zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw naszym Klientom. Stare drewno olchowe może mieć wiele zastosowań, zaczynając od stolarki domowej, po zewnętrzną.

Wykorzystanie drewna olchowego

Ponadto, mało osób zdaje sobie sprawę, że drewno z olchy służy do wytwarzania zabawek, mebli kuchennych czy sprzętów domowych. Stare drewno z olchy, dzięki bardzo dobrej podatności na obróbkę, wykorzystywane jest w modelarstwie oraz lutnictwie.

Stare drewno olchowe na meble

Stare drewno olchowe jest doskonałym materiałem na meble. Ten rodzaj drewna świetnie znosi procesy suszenia, a także klejenia. Elastyczne, nie pęcznieje i nie kruszy się. Lakiery i bejce nie są straszne dla starego drewna z olchy. Wykorzystuje się je w wielu różnych branżach.

ANTIK - HOLZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul Urzędnicza 24, Kostomłoty Drugie, 26-085 Miedziana Góra

Otrzymaliśmy wsparcie na podstawie umowy o dofinansowanie projektu nr POPW.01.05.00-26-0012/20-00
w ramach działania 1.5 Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
Kwota dofinansowania 131.208,00

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.