Informacje ogólne

Pracujemy na surowcu jodłowym, sosnowym i ze świerka. Każdy produkt  jest dostępny w 3 podstawowych kolorach: jasnobrązowym, brązowym i szarym. Podane przy opisie produktów wymiary są orientacyjne, gdyż towar przygotowujemy wedle życzenia klienta.

Deska pióro-wpust

Opis

deska opalona słońcem, pióro- wpust

Rodzaj drewna świerk, jodła, sosna
Kolor jasny brąz, ciemny brąz, siwa

Wymiary

Długość:     1 - 4 m

Szerokość:  8 – 23 cm

Grubość:    20 mm   

Dostępne rodzaje wykończeń

 • powierzchnia szczotkowana,
 • kapowana,
 • heblowana,
 • pióro-wpust,
 • wpust-wpust,
 • suszona 12% +/- 2%,
 • stałe szerokości
ZADAJ PYTANIE O PRODUKT
token

 

Deska podłogowa pióro-wpust

Stare deski drewniane kryją w sobie naturalne piękno, które uwidacznia się w sękach i przebarwieniach. Ich wyjątkowa faktura sprawia, że nadają doniosłości każdemu wnętrzu i świetnie komponują się z wieloma stylami wnętrzarskimi.
Deski podłogowe pióro — wpust są niezwykle trwałe, dzięki czemu można wykorzystać je zarówno w pomieszczeniach sanitarnych, jak i sypialni, jadalni, czy pokoju stołowym. Kolejnym atutem desek podłogowych pióro — wpust jest łatwość w utrzymaniu czystości oraz brak konieczności konserwacji. Deski pióro-wpust, które otrzymują od nas nasi Klienci, są gotowym produktem, który został oczyszczony z gwoździ i poddany procesowi suszenia w specjalnych komorach ciśnieniowych i pokryty impregnatem, co zmniejsza prawdopodobieństwo powstania jakichkolwiek szkodników.
Stare, naturalne drewno wyróżnia się specyficzną strukturą i kolorystyką, ponieważ przez lata było eksponowane na działanie zmiennych warunków atmosferycznych takich jak: Słońce, wiatr, czy deszcz.
Sięgając po nasze deski podłogowe pióro-wpust możesz być pewien, że dzięki profesjonalnemu procesowi obróbki, nasze drewno zachowa swój niepowtarzalny i unikatowy wygląd na długie lata.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Od niemal 10 lat zajmujemy się profesjonalną obróbką starego drewna. Ten czas pozwolił nam na wyszkolenie kadry specjalistów oraz stworzenie nowoczesnego parku maszynowego.
 • Dbamy o wysoką jakość produktu na każdym etapie procesu obróbki. Dokonujemy starannej selekcji starego drewna, aby móc dostarczyć naszym Klientom pełnowartościowe deski podłogowe pióro — wpust
 • Każdy produkt, który schodzi z linii produkcyjnej w naszym zakładzie, posiada certyfikat jakości. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.
 • Deski podłogowe pióro — wpust są suszone w nowoczesnych komorach ciśnieniowych, dzięki czemu produkty, które otrzymują od nas nasi Klienci, są bezpieczne oraz pozbawione insektów i grzybów.

 

ANTIK - HOLZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul Urzędnicza 24, Kostomłoty Drugie, 26-085 Miedziana Góra

Otrzymaliśmy wsparcie na podstawie umowy o dofinansowanie projektu nr POPW.01.05.00-26-0012/20-00
w ramach działania 1.5 Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
Kwota dofinansowania 131.208,00

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.