Informacje ogólne

Pracujemy na surowcu jodłowym, sosnowym i ze świerka. Każdy produkt  jest dostępny w 3 podstawowych kolorach: jasnobrązowym, brązowym i szarym. Podane przy opisie produktów wymiary są orientacyjne, gdyż towar przygotowujemy wedle życzenia klienta.

Deska olchowa brązowa

Opis deska opalona słońcem, surowa
Rodzaj drewna olcha
Kolor brąz

Wymiary

Długość:     1 - 4 m

Szerokość:  10 – 25 cm

Grubość:    15  - 30 mm 

Dostępne rodzaje wykończeń

  • powierzchnia szczotkowana,
  • suszona 12% +/- 2%

usuwanie gwoździ za pomocą detektora lub wzrokowo

ZADAJ PYTANIE O PRODUKT
token

Stara deska olchowa

Sprzedaż starych desek olchowych

Stara deska olchowa pochodząca z rozbiórki stodoły, starego domu czy podłogi, jest doskonałym materiałem na meble ogrodowe. Dzięki temu, że nie ma żywicy, jak to jest w przypadku sosny, czy jodły nie musicie się martwić jej wyciekiem. Stare deski olchowe są bardzo wytrzymałe i solidne, dlatego sprawdzą się równie dobrze na ogrodzeniu. Można ją również wykorzystać na okładzinach ściennych, a także odsłoniętych wiązarach dachowych.

Duża dostępność tego drewna, a także jego łatwość obróbki, zmusiła nas do sprzedaży starych desek olchowych w atrakcyjnej cenie.

Olchowe meble we wnętrzach

Jeżeli kochacie rustykalne wnętrza, warto, jest wykorzystać starą deskę olchową na meble. Z jej pomocą możecie stworzyć przepiękne komody, stoliki kawowe czy designerskie szafki. Struktura drewna jest miękka, dlatego w przekrojach nie widać naczyń czy słojów. To ją wyróżnia od pozostałych gatunków drzew.

Stare deski z olchy cieszą się dość dużą popularnością ze względu na jej dostęp w różnych liniach wzorniczych, różnorodnych rozmiarach i niepowtarzalnej kolorystyce.

ANTIK - HOLZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul Urzędnicza 24, Kostomłoty Drugie, 26-085 Miedziana Góra

Otrzymaliśmy wsparcie na podstawie umowy o dofinansowanie projektu nr POPW.01.05.00-26-0012/20-00
w ramach działania 1.5 Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
Kwota dofinansowania 131.208,00

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.