Deska olchowa brązowa .

Specyfikacja
Opis Deska opalona słońcem, surowa
Rodzaj drewna Olcha
Kolor Brąz

Wymiary

Długość:     100 - 400 cm

Szerokość:  10 – 25 cm

Grubość:    15  - 30 mm 

 

Dostępne rodzaje wykończeń

  • powierzchnia szczotkowana,
  • suszona 12% +/- 2%

 

usuwanie gwoździ za pomocą detektora lub wzrokowo

zapytaj o produkt
zobacz pozostałe produkty

Dostępne warianty

Stara deska olchowa

Sprzedaż starych desek olchowych

Stara deska olchowa pochodząca z rozbiórki stodoły, starego domu czy podłogi, jest doskonałym materiałem na meble ogrodowe. Dzięki temu, że nie ma żywicy, jak to jest w przypadku sosny, czy jodły nie musicie się martwić jej wyciekiem. Stare deski olchowe są bardzo wytrzymałe i solidne, dlatego sprawdzą się równie dobrze na ogrodzeniu. Można ją również wykorzystać na okładzinach ściennych, a także odsłoniętych wiązarach dachowych.

Duża dostępność tego drewna, a także jego łatwość obróbki, zmusiła nas do sprzedaży starych desek olchowych w atrakcyjnej cenie.

Olchowe meble we wnętrzach

Jeżeli kochacie rustykalne wnętrza, warto, jest wykorzystać starą deskę olchową na meble. Z jej pomocą możecie stworzyć przepiękne komody, stoliki kawowe czy designerskie szafki. Struktura drewna jest miękka, dlatego w przekrojach nie widać naczyń czy słojów. To ją wyróżnia od pozostałych gatunków drzew.

Stare deski z olchy cieszą się dość dużą popularnością ze względu na jej dostęp w różnych liniach wzorniczych, różnorodnych rozmiarach i niepowtarzalnej kolorystyce.

Sprawdź pozostałe
produkty
Skontaktuj
się z nami