Panel ścienny drewniany 3d .

Specyfikacja
Typ drewna Świerk, jodła, sosna
Kolor Mix kolorów (ciemny brąz/ jasny brąz/ siwy)

Wymiary
 

Długość:     120 cm

Możliwe kombinacje długości:
70 cm + 50 cm
80 cm + 40 cm
60 cm + 60 cm = 120 cm

Szerokość:  6/8/10/12/14/16 cm

Grubość:     8-15 mm mix 

 

zapytaj o produkt
zobacz pozostałe produkty

Propozycje aranżacji

Panele 3D ze starego drewna

Panele 3D stały się bardzo popularne przez w pełni ekologiczny proces produkcji wysokogatunkowego drewna, a także ogromną precyzją i jakością. Panele 3D ze starego drewna, posiadają unikatową fakturę i indywidualny wzór. Cechuje je duża prostota i nawiązanie do minimalistycznych pomieszczeń.

Drewno jest na tyle uniwersalnym materiałem, że sprawdzi się w dosłownie każdym pomieszczeniu. Sprzedaż paneli 3D ze starego drewna nastawiona jest przede wszystkim na zadowolenie Klienta. Dlatego nasze usługi posiadają wyjątkową ofertę, do której należą wysokiej jakości panele 3D ze starego drewna.

Wykorzystane do ich produkcji drewno po obróbce posiada specyficzne właściwości. Każdy model ma inną strukturę, kolorystykę oraz kształt, przez co są coraz bardziej unikatowe i pożądane.

Stare deski na ścianę

Stare deski na ścianę zostały wyselekcjonowane w sposób szczególny. Dość trudno uzyskać jednolity kolor drewna, ze względu na wykorzystanie drewna o różnej długości, grubości czy szerokości.

Sprzedaż starych desek na ścianę obejmuje panele 3D, które wykorzystać można na wiele sposobów. Ten najnowszy trend, zyskuje coraz większą popularność wśród projektantów wnętrz i mecenasów sztuki. Wykorzystanie ich w stylu rustykalnym stanie się najlepszym rozwiązaniem.

Sprawdź pozostałe
produkty
Skontaktuj
się z nami