Informacje ogólne

Pracujemy na surowcu jodłowym, sosnowym i ze świerka. Każdy produkt  jest dostępny w 3 podstawowych kolorach: jasnobrązowym, brązowym i szarym. Podane przy opisie produktów wymiary są orientacyjne, gdyż towar przygotowujemy wedle życzenia klienta.

Deska sztorcowana

Opis

deska opalona słońcem, sztorcowana

Rodzaj drewna świerk, jodła, sosna       
Kolor jasny brąz, ciemny brąz, siwa

Wymiary

Długość:      1 - 4 m

Szerokość:   8 – 23 cm

Grubość:     20 mm    

Dostępne rodzaje wykończeń

  • powierzchnia szczotkowana,
  • kapowana,
  • heblowana,
  • sztorcowana,
  • suszona 12% +/- 2%,
  • stałe szerokości
ZADAJ PYTANIE O PRODUKT
token

Stara deska sztorcowana

Podczas demontażu wiekowych budynków, można natknąć się na niezwykłe perełki, takie jak stare deski. Nie zawsze każdy odcinek surowca nadaje się do dalszej przeróbki, jednak coraz częściej jest możliwe. Ze względu na coraz większą świadomość ochrony środowiska, obserwujemy duże zainteresowanie na kupno starych desek sztorcowanych.

Zespół naszych pracowników został wyspecjalizowany w produkcji i sprzedaży starych desek sztorcowanych. Nie tylko nowe drewno może być doskonałym materiałem na meble w pomieszczeniach. Wybierając to stare - mające kilkadziesiąt lat i więcej, można stworzyć w swoim domu oazę spokoju przesiąkniętą naturalnym charakterem.

Obróbka starych desek sztorcowanych

Sprzedaż starych desek sztorcowych obejmuje trzy rodzaje drewna:

  • świerk,
  • jodła,
  • sosna.

Stara deska sztorcowana, którą oferujemy w naszej firmie, poddawana jest profesjonalnej obróbce mechanicznej. Dzięki temu każdy odcinek deski pozbawiony jest grzybów czy wszelkich insektów. Nie wykorzystujemy przy tym silnie działających środków chemicznych. Cały proces jest naturalny, przez co nie zmienia naturalnie pięknego koloru drewna.

O wysoką jakość produktu dbamy na każdym etapie procesu obróbki. Dlatego deska sztorcowana jest doceniania przez wielu projektantów i architektów wnętrz na całym świecie. Z jej pomocą można stworzyć samodzielnie, przepiękne konstrukcje ścienne.

ANTIK - HOLZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul Urzędnicza 24, Kostomłoty Drugie, 26-085 Miedziana Góra

Otrzymaliśmy wsparcie na podstawie umowy o dofinansowanie projektu nr POPW.01.05.00-26-0012/20-00
w ramach działania 1.5 Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
Kwota dofinansowania 131.208,00

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.