Stare drewno pełne harmonii

Jak wykorzystać stare deski na ścianie?

Stare deski z odzysku są uniwersalnym materiałem o szerokim zastosowaniu. Stosuje się je podczas wykończenia wnętrz, a także do dekoracji. Przepięknie zdobione ściany z drewna sprawią, że aranżacja zyska nowego wyglądu. Nie można również zapomnieć, że wykorzystanie starych materiałów do renowacji, to także wielki ukłon w stronę naszej planety. Nie kupuj nowych desek i nie wyrzucaj starego drewna! Antik-Holz Profis pomoże Ci odrestaurować na pozór stare, niepotrzebne elementy nadając im nowe życie. Jak wykorzystać stare deski na ścianie? Sprawdź naszą propozycję.

Zagłówek ze starych desek

Marzysz o wykorzystaniu starych desek ze stodoły w swoim mieszkaniu, ale nie wiesz, jak je zainstalować? To proste! Pomożemy Ci wybrać  stare deski z odzysku, na zagłówek w Twoim łóżku w sypialni. Bez wątpienia jest to oryginalne rozwiązanie wnętrzarskie.  Każdy element drewniany z naszej oferty jest oczyszczony z gwoździ i wysuszony w wysokotemperaturowych komorach ciśnieniowych - nasze stare deski z odzysku możesz więc użyć w dowolny sposób, bez obaw o ich kondycje.

Warto mieć na uwadze fakt, że oprócz sypialni, drewno świetnie się sprawdzi jako zagłówek narożnika kuchennego. W połączeniu z ławką sprawisz, że kuchnia stanie się ulubionym miejscem spotkań. 

Tapeta stare deski aranżacje

Wiesz, jak wygląda wytapetowana ściana w połączeniu ze starymi deskami? Po prostu świetnie!

Bez względu na rodzaj wykorzystanej tapety, jej kolory czy faktury, stare drewno z odzysku wyśmienicie będzie wyglądało niemal w każdej aranżacji. Ułóż drewno na ścianie według własnych preferencji — w pionie lub poziomie i sprawdź, jak Twoje mieszkanie zmienia się w przytulny kącik.

Ile kosztują stare deski?

Koszt starych desek po obróbce uzależniony jest od ich wymiarów, a także rodzaju i wieku drewna.

Bezkonkurencyjny proces obróbki przez naszych fachowców jest długotrwały, jednak warto poczekać, aby cieszyć się świetnym designem - na lata.

Sprawdź ogłoszenia dotyczące starych desek i wybierz materiał odpowiedni do swoich pomieszczeń. Antik-Holz proponuje stare drewno w atrakcyjnych cenach. Jeżeli potrzebujesz do swojego mieszkania nowoczesnego elementu dekoracyjnego, wybierz stare drewno na meble.

Obrazy malowane na starych deskach

W naszej firmie macie również szanse na kupienie starych desek do malowania obrazów. Jeżeli jesteś miłośnikiem oryginalnych obrazów malowanych na drewnie, skorzystaj z naszej oferty jeszcze dziś.