Stare drewno pełne harmonii

Meble ze starego drewna, barwy ziemi i żywe rośliny to kwintesencja stylu eko. W takich wnętrzach można poczuć się swobodnie niczym na łące pełnej polnych kwiatów. Właśnie to sprawia, że w dzisiejszych czasach postępu technologicznego każdy chciałby, aby jego M4 było urządzone właśnie w taki, ekologiczny sposób.

W naturalnych aranżacjach wyścielonych tkanymi pledami, wełnianymi kocami, własnoręcznie robionymi poduchami i dywanikami — żyje się wolniej i zdecydowanie lepiej niż w minimalistycznych i ultranowoczesnych  pomieszczeniach typu bauhaus.
Stare drewno nie tylko dodaje charakteru stylowi ekologicznemu — stoły, półki i komody ze starego drewna są po prostu jego integralną częścią, które ustawione na deskach podłogowych ze starego drewna doskonale komponują się z całością, tworząc gustowną i dobrze zorganizowaną przestrzeń.

Meble — stare drewno

Meble ze starego drewna to nie tylko ponadczasowy design — to świadomy zakup, dzięki któremu hołdujemy idei recyklingu i zamiast wyrzucać jakościowo dobre produkty, odnawiamy je  i wykorzystujemy na nowo. Tak jest, chociażby z naszymi deskami z odzysku, które po 30,40, a czasami nawet 50 latach użytkowania czyścimy, sztorcujemy, suszymy i heblujemy po to, aby przywrócić ich naturalny urok i wyeksponować piękny zarys sęków. Jeśli właśnie o takiej zabudowie marzysz — warto wykonać ją właśnie ze starych desek olchowych naszej produkcji.

Stare deski podłogowe

Niektóre ekologiczne realizacje wzbudzają zachwyt. Takim przykładem jest, chociażby drewniana podłoga ze starych desek, która w porównaniu ze zwykłym parkietem — prezentuje się zdecydowanie gustowniej, szczególnie we wnętrzach ekologicznych. Faktura drewna, jego niesamowita struktura i zapach sprawiają, że wielu ekoentuzjastów inwestuje w deski podłogowe i montuje je w salonie, sypialni, czy na korytarzu.

Stoły ze starego drewna

Stoły i stoliki ze starego drewna to element, który powinien znaleźć się w każdym ekologicznym mieszkaniu. Inspirowane naturą i stworzone w oparciu o wnętrzarski recykling stoły ze starego drewna dosłownie weszły na salony, na stałe wpisując się w aranżacje wnętrz przyjaznych dla środowiska. Jeśli nie podobają Ci się małe stoliki z palet i pragniesz coś większego i lepszego — u nas znajdziesz gotowe do użycia deski surowe oraz deski sztorcowane, które posłużą Ci na blat ze starego drewna, a także  stoły w stylu live edge.

Stare deski na ścianę

Dla osób, które lubią mocne akcenty, świetną alternatywą mogą okazać się stare deski obiciowe panele 3D, a także belki ze starego drewna. Widowiskowe dodatki pokrywające jedną ze ścian, bądź stare belki drewniane umieszczone na suficie podkreślą sielski klimat wnętrza i… sprawią, że nawet w blokowisku w centrum miasta — będziesz mógł odpocząć od zgiełku, nieubłaganego pędu życia, pracy i nadmiaru obowiązków. Stare deski na ścianę, drewniane panele 3D i belki stropowe drewniane to must have w stylu eko — je także znajdziesz w naszej ofercie.

Stare drewno- ekologicznie i estetycznie

Jeśli więc lubisz wnętrza naturalne, niebanalne wizualnie, bo kunsztowne i jednocześnie piękne w swej prostocie — zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty! Zainspiruj się starym drewnem i stwórz swoje unikalne i ekologiczne meble z Antikholtz — dożywotnią gwarancję otrzymasz od nas w cenie!